Το 3ο Σχολείο Σχολικής Ψυχολογίας με τίτλο «Ψυχοκοινωνική υποστήριξη ευάλωτων ομάδων μαθητών στη σχολική κοινότητα. Πρακτικές και παρεμβάσεις ευαισθητοποιημένες στις ψυχολογικές ανάγκες παιδιών/εφήβων που έχουν βιώσει τραυματικές εμπειρίες»,που διοργανώνεται από το ΠΜΣ «Σχολική Ψυχολογία» και το Εργαστήριο Σχολικής Ψυχολογίας του Τμήματος Ψυχολογίας του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών και είχε προγραμματιστεί για τις 27 Μαρτίου 2020 & 28 Μαρτίου 2020,αναστέλλεται τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο στο πλαίσιο προληπτικών μέτρων με γνώμονα την προστασία της εκπαιδευτικής κοινότητας.

Λυπούμαστε για αυτή την αναβολή λόγω των έκτακτων συνθηκών.

Θα υπάρξει ενημέρωση σχετικά με τη νέα ημερομηνία διεξαγωγής του 3ου Σχολείου Σχολικής Ψυχολογίας, όταν οι συνθήκες το επιτρέψουν.

Για περισσότερες πληροφορίες: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., 210-7277590

Με συναδελφικούς χαιρετισμούς,

Εκ μέρους της Οργανωτικής Επιτροπής